O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 6 Kwiecień 2020 r. Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Co nowego?

Demi Lovato - Here We Go Again

Demi Lovato stawia przed "Here We Go Again' wymagające cele. "Chciałam nagrać nie tylko dobry album, ale chcę również, aby moja muzyka inspirowała ludzi, aby pomagała im w przechodzeniu tego, co przeżywają w swoim życiu. To cel każdej cząstki muzyki, jaką tworzę". Dzięki "Here We Go Again", bardzo osobistym piosenkom jak optymistyczna tytułowa kompozycja, zmysłowa "Got Dynamite", ujawniająca popowa perfekcję "Solo", Demi osiągnęła swoje cele, a nawet udało jej się więcej. Nazwisko tej wszechstronnie utalentowanej szesnastolatki stało się znane dzięki sitcomowi kanału Disneya pt. "Słoneczna Sonny" ("Sonny With A Chance") oraz filmowi "Camp Rock", ale Demi zdecydowanie twierdzi, że "muzyka jest jej pierwszą miłością".
Przy debiutanckim albumie "Don't Forget" z 2008 roku współpracowała z przyjaciółmi z trasy - The Jonas Brothers, przy "Here We Go Again" Demi pracowała bardziej samodzielnie jako autorka, choć z pomocą tak znanych postaci jak John Meyer, autorka hitu "Torn" Anne Preven oraz autor i piosenkarz Jon McLaughlin. Jeden z utworów - "Stop The World" napisała wspólnie z Nickiem Jonasem. "Kiedy byłam młodsza, byłam pod wpływem artystów R&B jak Aretha Franklin i Gladys Knight, czy nawet Billie Holiday. Teraz moimi inspiracjami byli John Mayer i Kelly Clarkson, chciałam połączyć ich wpływy, i mam nadzieję, że udało się to uczynić na tej płycie. Oczywiście byłam bardzo podekscytowana pracą z Johnem Meyerem".
Demi, która mimo młodego wieku zdążyła już napisać blisko 300 utworów, była niesamowicie podniecona możliwością wspólnego pisania piosenek ze zdobywcą Grammy. Z Mayerem pracowali w studio nad słowami i muzyką do dwóch utworów: ballady "World Of Chances", która znalazła się na "Here We Go Again" oraz jeszcze jednym, zachowanym na później. Była podobnie podekscytowana podczas tworzenia wspólnie z Jon'em McLaughin'em "Every Time I Lie" i "Falling Over Me", przyznając, że "była pod jego wielkim wrażeniem, ale próbowała być cool".
Poza uznaniem fanów, prasa również odniosła się do albumu Lovato entuzjastycznie, the Boston Herald pisał "poza jej pop rockowym wyglądem, przebojową dynamiką i poprawnym graniu na gitarze Lovato posiada wszechstronny głos, który oscyluje od zmysłowych tonów po pieszczotliwą słodycz". Jej samej trudno się przyznać, że jest perfekcjonistką. "Jeśli piosenka nie wychodzi dobrze, zostawiam ją". Płyta "Here We Go Again" została nagrana z producentem John'em Field'em (Rooney, Switchfoot, Jonas Brothers) w trzy tygodnie...
Szukając innego spojrzenia na występy na żywo, Demi kilka razy obejrzała koncertowe DVD Bruce'a Springsteen'a. "Obejrzenie tego DVD rzeczywiście pomogło" - przyznaje - "Zamiast martwić się wyglądem, i tym, czy dobrze gram, zrozumiałam, że ludzie przychodzą na koncert, żeby dobrze się bawić i przeżywać muzykę. Mogę komunikować się z każdym z nich z osobna. Teraz nie denerwuję się, jeśli zdarzy mi się zagrać zły akord na gitarze".
Demi jest osobą znająca swoją wartość, ale nie zapatrzoną w siebie, bezustannie doskonaląca swe umiejętności. Jednocześnie pozostaje typową szesnastolatką, szczęśliwą z ukończenia szkoły w indywidualnym toku nauczania.
Demi eksperymentowała też z kilkoma piosenkami, których teksty okazały się zbyt dojrzałe. "Może kiedy będę nieco starsza, moi fani będą na nie gotowi. Ale ten album pokazuje mnie taką, jaką jestem teraz. Szczęśliwie nie musiałam iść na kompromis w mojej dotychczasowej karierze, ale można wiele dowiedzieć się o sobie samym pisząc o życiu i uczuciach. To jak pisanie pamiętnika" Swoim fanom przekazuje inspirujące słowa w piosence Everything You're Not", śpiewając: "Chcę dżentelmena, który traktuje mnie jak królową / Pragnę szacunku, potrzebuję miłości, nic poza tym". O piosenkach o miłości z "Here We Go Again" Demi mówi tak: "Myślę, że nowy album ma w sobie więcej nadziei niż "Don't Forget". To jak bycie podekscytowanym zrywaniem i zaczynaniem od nowa".
Rzeczywiście podekscytowanie przewija się przez jej muzykę, życie i osobowość, a ciągle rosnąca grupa fanów daje się ponieść szczerości i talentowi Demi. "Czuję, że fani są kimś więcej niż tylko fanami, są moimi przyjaciółmi" - mówi Demi - " Jestem im i Bogu niezmiernie wdzięczna, ponieważ bez nich niczego bym nie osiągnęła".

Tracklista:
1. Here We Go Again
2. Solo
3. U Got Nothing' On Me
4. Falling Over Me
5. Quiet
6. Catch Me
7. Every Time You Lie
8. Got Dynamite
9. Stop The World
10. World Of Chances
11. Remember December
12. Everything You're not
13. Gift Of A Friend
14. So Far So Great

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 19.10.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020