O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Czwartek, 2 Kwiecień 2020 r. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława

Co nowego?

Uderzenie miłości

Japoński "fetyszysta lotnisk" i czarodziej dźwięku ponownie wylądował w Europie. Naturalnie pierwszą klasą. Tym razem przedstawia nam swój nowy album "Lovebeat", luksusowy lot przez daleki elektroniczny świat downbeatu...

Co zdarzyło się do tej pory:
- Yoshinori Sunahara był członkiem największej japońskiej formacji techno: DENKI GROOVE (nazywani tez japońskim Prodigy...) i opuścił grupę w 1999 roku z powodu "wyczerpania fizycznego"
- Od 1995 roku nagrał trzy albumy solowe "Crossover", "Take Off And Landing" i płytę, która przyniosła mu największy rozgłos "Pan Am - The Sound of the 70s"
- W 1997 wspólnie z 2 naukowcami z tokijskiego uniwersytetu opracował projekt nowego lotniska dla Tokyo: "Tokyo Underground Airport, które miało leżeć bezpośrednio pod centrum Tokyo. Samoloty miałyby startować i lądować przez 2 olbrzymie rury w ziemi. Pasażerowie zjeżdżaliby do lotniska po prostu windą w dół i nie musieliby pokonywać 2-godzinnej jazdy z centrum Tokyo do lotniska. Do technicznej konstrukcji zaplanował wraz z naukowcami podłogi, restauracje, ustalił temperatury pomieszczeń, meble i inne rozrywki. Po prostu wszystko, by atmosferę zrobić jak najbardziej perfekcyjną.
- Oczywiście jest też Sunahara członkiem amerykańskiego klubu "Pan Am Members" i maniakiem-kolekcjonerem gadżetów Pan Am.
- Jego ostatni, wysoko przez krytyka oceniany album "Pan Am - The Sound of 70s" był na 8 miejscu Top Ten albumów dance angielskiej gazety codziennej "The Guardian"
- Nagrywał remiksy min. dla: Coldcuta, Corneliusa, El-Malo, Toa-Tei, Petera Thomasa i dal legendy japońskiej nowej fali The Plastics.
- Cornelius nazwał go "najbardziej obiecującym japońskim muzykiem"
- jest producentem dla różnych japońskich muzyków
- aby wykorzystać pełne 25 godzin dnia w Japonii, wymyślił nowy audio-wizualny projekt dla "The Museum Inside The Network" o nazwie DOT-COM, który łączy sekwencer dźwięku i programy graficzne w sieci: http://www.ntticc.or.jp
- jego nowy album "Lovebeat" jest wspaniałym odniesieniem do jego największych muzycznych wpływów: Kraftwerk, Art Of Noise i Yellow Magic Orchestra
- towarzyszący albumowi videoclip (www.bungalow.de) wygrał nagrodę specjalną Media Arts Festival Toyko w kategorii "Digital Art [Non-interactive]"

Jakością muzyki Yoshinori są nie tylko elementy muzyczne, lecz również wyśmienita koncepcja ogólna. Jego muzyka może czasem być tak wizualna, że można uwierzyć, że rozpoznaje się odbicia wyimaginowanego świata Yoshinori. Design okładki to kolejny ważny element w jego pracy. Na "Lovebeat" udało się Yoshinori Sunahara stworzyć ponownie album, który wśród tysięcy innych elektronicznych albumów stoi jak skała w nawałnicy fantazji, siły wyobraźni i wizji... Absolutnie perfekcyjny z jedynym w swoim rodzaju brzmieniem. Na ten album wszyscy muszą zwrócić uwagę..., wszędzie...

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Gusstaff Records.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 09.10.2002

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020