O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Poniedziałek, 1 Czerwiec 2020 r. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Co nowego?

Button Hackers - First Time

Button Hackers to zespół, który powstał pod koniec 2004 roku w Katowicach z inicjatywy Pawła Steczka - kompozytora, aranżera i instrumentalisty.
W grudniu 2004 roku na kompilacji ''Smooth Jazz Cafe 6'' wydanej przez Universal obok gwiazd światowego formatu ukazał się ich utwór ''Night'. To przyczyniło się do powstania debiutanckiego albumu ''To mój anioł'' wydanego przez Polskie Radio w 2005 roku.
W 2005 roku w sierpniu zespół zakwalifikował się i wziął udział w Festiwalu Jedynki w Sopocie. Współpracował z TVP1 i TVPolonia uczestnicząc w wielu programach i koncertach. Spektakularnym sukcesem zespołu było zdobycie Pierwszego miejsca z piosenką ''Między nami'' na Festiwalu Jedynki w Sopocie w 2006 roku i drugiego miejsca w Konkursie Międzynarodowym Festiwal Jedynki Sopot 2006. W 2006 roku została wydana reedycja płyty ''To mój anioł'' z festiwalową piosenką ''Między nami''. Utwory z tej płyty można znaleźć na wielu kompilacjach.
W grudniu 2006 roku na płycie ''Święta Święta 4'' obok takich gwiazd polskiej sceny jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Kiljański, Mieczysław Szcześniak i in. Znalazła się piosenka Button Hackers ''Święta Święta'' stając się singlem tej kompilacji. Zespół brał udział w polskich preselekcjach Eurowizja 2007 i w wielu koncertach rejestrowanych przez TVP. W repertuarze zespołu znajduje się także piosenka ''Nadzieja to my'' autorstwa Pawła Steczka wykonywana przez Kasię Cerekwicką, Ewelinę Flintę, Piotrka Cugowskiego, Marysię Sadowską, Dorotę Miśkiewicz, Sławka Uniatowskiego, Maćka Silskiego. Piosenka ta była wielokrotnie wykorzystywana przez TVP jako motyw przewodni wielu akcji na rzecz ludzi cierpiących. Rok temu zespół rozpoczął współpracę ze studiem RED HOUSE i tam powstał materiał na nową płytę w klarownym składzie:
Jan Radwan - vocal , Paweł Steczek - instr klawiszowe , aranżacja, Piotr Mędrzak - gitara, realizacja i miks , Tomek Kańtoch - git. basowa , Grzegorz Kańtoch - bębny, Dominik Mietła - trąbka. Materiał został zmasterowany przez Toma Coyne w Sterling Sound NY (Madonna, Beyonce, Bee Gees, Britney Spears, Jamiroquai, Michael Jackson, Pink, Sade i in.).

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Universal Music Polska.
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 28.04.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020