O nas
STRONA GŁÓWNA >>

Dzisiaj jest Niedziela, 20 Styczeń 2019 r. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Wywiady

BIG BROVAZ - wywiad z Cherise i Randy'm - luty 2003 r.. STRONA: 4

- Gracie muzykę, której słucha obecnie bardzo wielu młodych ludzi, szczególnie na Wyspach. Czy tak dobry wynik waszego singla 'Nu Flow' na listach przebojów był więc dla was jakimś zaskoczeniem?
- (Ch) Randy obstawiał, że singiel trafi do pierwszej dziesiątki, ja liczyłam chociaż na pierwszą dwudziestkę. Kiedy więc znaleźliśmy się na miejscu trzecim, to byłam chyba najbardziej zszokowaną osobą w zespole... A gdy spędził tam dodatkowo jeszcze sześć tygodni, to naprawdę wszyscy byliśmy pod wrażeniem.
- Pierwsza wersja okładki waszej płyty zawierała zdjęcia 7 członków zespołu, jednak w ostatniej chwili zamieniono ją na nową, już tylko z 6 zdjęciami. Dlaczego?
- (R) Na poprzedniej okładce widniało dodatkowo zdjęcie jednego z naszych producentów. W nowej wersji okładki dalej można znaleźć go wewnątrz książeczki. Jednak Fingaz i Skillz zdecydowali się robić bardziej za tło, niż za członków zespołu. Chcemy, żeby ludzie nie myśleli, że odpowiadamy tylko za wokale, które dorywamy do przygotowanych dla nas podkładów. Mamy w składzie swoich własnych producentów, którzy wspólnie z nami generują dźwięki, które później słyszycie na albumie.
- Tak czy inaczej - sześciu członków zespołu to całkiem pokaźna grupka. Czy nagrywając nowy teledysk czy piosenkę istnieje niepisana zasada, że każdy z was musi pojawić się w niej choć na chwilę?
- (Ch) Nie - już pisząc piosenki obdzielamy się w nich jednakowymi rolami, więc to logiczne, że później wszystkich z nas widać w videoklipie. W studio też staramy się zawsze pracować w komplecie...
- (R) Zdajemy sobie także sprawę, że nie każdy może w równym stopniu pojawić się w każdym numerze. Jeżeli dany utwór ma 16 wejść tekstowych, to ktoś musi usunąć się trochę w cień, żeby zabłysnąć mógł kto inny!
- Czy muzyka jest dla was jedynym źródłem utrzymania, czy na co dzień pracujecie jeszcze w innych zawodach?
- (Ch) To na muzyce koncentrujemy się dzisiaj najmocniej. Jeżeli ktoś daje ci szansę robienia w życiu tego, co naprawdę kochasz robić, wówczas musisz ja wykorzystać najlepiej jak umiesz. Nie każdy ma szczęście być, kim chce, lub choćby pracować w wymarzonym przez siebie zawodzie. Nam dano taką szansę, dlatego muzyce oddajemy się teraz bez reszty.
- Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co będziecie robili na starość? Są już 'dziadkowie rock'n'rolla', jak chociażby The Rolling Stones, ale wykonywana przez was muzyka jest na tyle świeża, że nie wiadomo, co stanie się z nią za kilkadziesiąt lat.
- (R) Muzyka rap czy hip-hop jest na tyle młoda - ma dopiero 10 czy 15 lat - że nie doczekała się jeszcze weteranów gatunku. No, może z wyjątkiem LL Cool J'a... Ale wykonawcy, którzy zaczęli grać ją na samym początku już niedługo będą po 40, a wtedy gatunek ten będzie mieszał w sobie już dwa różnie pokolenia. Sam mam nadzieję zestarzeć się przy stole mikserskim albo z mikrofonem w dłoni...
Rozmawiał: Maciek Rychlicki

Dodatkowe informacje: Galeria zdjęć Big Brovaz

<< Poprzednia strona | 1 | 2 | 3 | 4 |
Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie
 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2019