O nas
STRONA GŁÓWNA >>
Nokaut.pl

Dzisiaj jest Środa, 8 Kwiecień 2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Co nowego?

Il Divo - Promises

Il Divo jest międzynarodowym projektem wokalnym, który tworzy czterech młodych śpiewaków. Wykorzystując swój talent oraz klasyczne techniki prezentują popularne, romantyczne piosenki w symofoniczno-operowych interpretacjach.
Kwartet dotychczas może poszczycić się kontem ponad 10.000.000 sprzedanych płyt. Po światowym sukcesie debiutanckiego longplaya i wyprzedanej trasie koncertowej, David, Sebastian, Urs i Carlos zarejestrowali DVD ze spektakularnym wokalnie show "LIVE AT THE GREEK THEATRE". Na program koncertu złożyły się kompozycje z albumu "Il Divo". Zespół w pięknej scenografii Greek Theatre wykonał min. piosenki: Mama, Hero, czy też I Belive In You.
W 2001 roku zrodził się pomysł, aby zaangażować czterech wokalnie wyszkolonych, młodych mężczyzn, którzy wzięliby na warsztat piosenki pop, zarówno stare jak i nowe łącząc w ten sposób muzykę współczesną i klasyczną. Grupa zawiązała się w grudniu 2003 roku. Nazwa Il Divo ,jest męskim odpowiednikiem słowa "diva" i po włosku oznacza "boskiego wykonawcę". Międzynarodowy skład zespołu sprawił, że muzyka ma kwartetu ma uniwersalny wydźwięk.
Pierwsze próby i nagrania odbyły się w pierwszej połowie 2004 roku w Londynie, gdzie artyści zamieszkali. Część utworów, jak na przykład "Regresa A Mi" ("Unbrak My Heart" Ton Braxton) czy "'A Mi Manera" ("My Way" Franka Sinatry) z łatwością będzie rozpoznana przez słuchaczy. Dech w piersi zapiera jednak wysoka jakość popisów wokalnych i aranżacji. Il Divo udowadniają, że muzyka klasyczna i pop, to dwie strony tego samego medalu. Pokazują także, ze pasja i wstrzemięźliwość są afrodyzjakami.
Po spektakularnym sukcesie albumu "Siempre" oraz uświetnienia gali otwarcia mistrzostw świata w piłce nożnej w 2006r., na 6 kwietnia 2009 r. kwartet zapowiedział premierę swojego najnowszego albumu - "The Promise". Singlem promującym płytę jest znana kompozycja "The Power Of Love" autorstwa Frankie Goes To Hollywood.
Aby podkreślić wielonarodowość grupy, jej utwory nie są śpiewane wyłącznie po angielsku, lecz także po włosku i hiszpańsku. Tak naprawdę jednak, Il Divo używa przede wszystkim języka miłości.
Wydanie w ekologicznym opakowaniu i specjalnej cenie.

Inne informacje: Tutaj...

Wydawnictwo: Sony BMG ME
Dodaj swoją opinię...
PODYSKUTUJ NA FORUM

Aktualizacja: 06.04.2009

Poprzednia Następna

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020