O nas
STRONA GŁÓWNA >>
Nokaut.pl

Dzisiaj jest Środa, 8 Kwiecień 2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Nowości

BLUSZCZ

Bluszcz - Junior

DJANGO BATES

Django Batesa - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band

KAYAH & BREGOVIĆ

Kayah i Bregović - reedycja

GUZIOR

Guzior - Evil Twin

ILONA SOJDA

Ilona Sojda - Śnił mi się raj

MARCINER

Marciner - Milion dni

PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - Czekajšc na miłoœć

Quebonafide - Eklektyka Vinyl

120

QUEBONFIDE

Quebonafide - QueQuality

ANVISION

AnVision – New World

MICHAŁ KMIECIAK

Michał Kmieciak - Love Lost

RAP NAJLEPSZEJMARKI

Rap Najlepszej Marki vol. 2 - składanka

VIENIO

VIENIO - H.O.R.E

NODANCE

NoDance - Nieproszony go?ć

MARTYNA JAKUBOWICZ

Martyna Jakubowicz - Prosta piosenka
Recenzje
GRIN PISS - Perfect Feelling
UR - Spirit
CANDIDA - Zoom
KOBIETY - Amnestia
TYMON TYMAŃSKI & TRANSISTOR - Don't Panic! We're From Poland
Więcej... 
Programy
Winamp
Intymnie

"Jako włamywacz, byłem pieprzonym debilem. Nosiłem rękawiczki bez palców." - OZZY OSBOURNE

Poprostu Forum
No To Graj !

Mikrowieża Philips MCi-200

Mikrowieża Philips MCi-200

Philips Streamium MC-i 200 Internet audio hi-fi. Streamium MC-200, to pierwsza na świecie mikrowieża, która może być podłączona do bezpośrednio do internetu umożliwiając natychmiastowy dostęp do tysięcy kanałów muzycznych na całym świecie. Może odnaleźć muzykę ulubionego artysty lub współpracować z komputerem odtwarzając zapisane w nim muzyczne pliki MP3.
Nowa propozycja firmy Philips dla segmentu sprzętu audio to Streamium MC-i 200 pierwsza na świecie mikrowieża hi-fi, umożliwiającej korzystanie z internetowych serwisów muzycznych.
Poprzez szerokopasmowe połączenie do Internetu, po przyciśnięciu jednego przycisku Streamium MC-i 200 umożliwia wygodny i szybki dostęp do światowych serwisów muzycznych np. AOL Music, Radio Free Virgin, Musicmatch, MP3.com, andante oraz iM Networks.
Dla większej wygody użytkowników, Philips wprowadza My.Philips.com - dedykowany, oparty na sieci interfejs użytkownika, umożliwiający prostą, indywidualną selekcję ulubionej muzyki i zarządzanie nią. My.Philips.com został stworzony specjalnie dla Streamium MC-i 200 oraz dla przyszłych produktów Internet A/V Philipsa. Interfejs jest oparty na infrastrukturze protokołów i serwerów opracowanych przez Philipsa.
My.Philips.com umożliwia korzystanie z indywidualnego wyboru muzyki za pośrednictwem miniwieży Streamium MC-i 200 oraz sprzętu, który będzie wprowadzony przez Philips w przyszłości. Indywidualny wybór muzyki dokonany poprzez My.Philips.com może być natychmiast przetransferowany do urządzenia Streamium. Daje to nowe możliwości miłośnikom muzyki dostępnej online, którzy mogą teraz wybierać spośród dorobku słynnych wykonawców, wschodzących gwiazd, muzyki pop, rock i R'n'B oraz klasycznej i jazzu jak również audycji radiowych.
Ciągły dostęp do muzyki online Duży, pięcioliniowy wyświetlacz LCD podaje pełne informacje na temat odtwarzanego utworu: wykonawcę, tytuł piosenki etc niezależnie od tego czy słuchamy radia czy płyty CD.
Mikrowieża Streamium MC-i 200 może być podłączone do Internetu przez sieć kablową lub szerokopasmowy dostęp do internetu. Dzięki szerokopasmowemu połączeniu z Internetem system ma stały dostęp do serwisów muzycznych. Poprzez naciśnięcie przycisku, podobnie jak w przypadku konwencjonalnego odbiornika radiowego, miniwieża automatycznie zaczyna odtwarzanie muzyki pochodzącej z serwisów muzycznych.
Cyfrowe połączenie do Internetu, jakie posiada Streamium MC-i 200 będzie w przyszłości umożliwiało korzystanie z dodatkowych usług oferowanych przez Philipsa i jego partnerów. Szczegółowe informacje na temat tych usług będą dostępne na stronie Philips Audio, www.audio.philips.com
Oprócz możliwości korzystania z bogactwa świata audio online, miniwieża Streamium MC-i200 Internet oferuje wszystkie inne funkcje dostępne w systemach audio, w tym odtwarzacz CD i MP3-CD, umożliwiający odtwarzanie z dysków CD-R i CD-RW oraz konwencjonalne radio FM/AM.
Moc muzyczna RMS 100 Wat, wysokiej jakości głośniki wykonane ze stopu aluminium z technologią wOOx™ oferującą głębokie i czyste odtwarzanie basów oraz nowoczesne wzornictwo w srebrno - pomarańczowej tonacji powodują, że Streamium Mc-i200 będzie niezwykle ciekawą propozycja rynkową.

Dodaj swoją opinię...

Aktualizacja: 30.09.2002

OPINIE INTERNAUTÓW:

Obecnie brak wpisów.

Muzyka polska
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyka zagraniczna
CO NOWEGO?
STARE, NOWE I NAJNOWSZE
SHOW MUST GO ON!
NA POWAŻNIE
NAJ...LINKI
Muzyczny deser
MUZYKA Z GŁOŚNIKA...
EKRANIZACJA
LISTY PRZEBOJÓW
CHWILA WYTCHNIENIA
NO TO GRAJ
TROCHĘ SOFTU
NA FALI
UJAWNIJ SIĘ
WYWIADY
SZAŁ CIAŁ
PIGUŁKA
Muzyczny odlot
WYDARZENIA KULTURALNE
MODERN ROCK REV.
Listy przebojów
BILLBOARD SINGLES (18.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

EUROCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

UKCHART SINGLES (21.02)

1. ED SHEERAN - Shape Of You

Subskrypcja
ZAREJESTRUJ SIE (NOWY FORMULARZ)
Muzyczne szukanie

 
 
 

Tysiące tanich przedmiotów!
Tysiące tanich przedmiotów!

W górę

DNC | REKLAMA | POCZTA | POMOC | ZUIOP

Wszelkie prawa zastrzeżone - DNC WebDesign 2000 - 2020